SPARTAK JE PREOZBILJAN: Demolirana Mačva, momci iz Subotice nastavili da rešetaju!
Fudbaleri Spartaka pobedili su na gostujućem terenu u Šapcu Mačvu sa 4:0, Foto: Starsport©

superliga, 6. kolo

Fudbaleri Spartaka pobedili su na gostujućem terenu u Šapcu Mačvu sa 4:0, u utakmici šestog kola Super lige Srbije.

Spartak je stekao dva gola prednosti pogocima Nemanje Nikolića, u 30. i 36. minutu. Golove su postigli još Lazar Tufegdžić u 43. i Milan Maričić u 58. minutu.

Subotička ekipa ima pet pobeda i remi i druga je na tabeli sa 15 bodova.

Mačva je nastavila niz loših rezultata, a posle četvrtog poraza zauzima 17. mesto na tabeli sa četiri boda.