DAME I GOSPODO: Ognjen Mudrinski!

sjajna forma

Mudrinski je ovoga puta bio u startnih 11 i samo tri minuta su mu bila potrebna za vodeći gol

Sjajan početak nove sezone za Ognjena Mudrinskog i njegovu ekipu Gorice.

U prva tri kola nove sezone hrvatskog šampionata, Gorica je upisala sve tri pobede, a Mudrinski na svom kontu već ima pet postignutih golova.

Podsetimo, u prva dva kola dao je po dva gola Varaždinu i Slavenu, iako nije bio starter, a večeras je postigao još jedan, u pobedi Gorice nad ekipom Šibenika, rezultatom 3:2 (1:0).

Mudrinski je ovoga puta bio u startnih 11 i samo tri minuta su mu bila potrebna za vodeći gol. U poluvremenu je izašao, a njegovi saigrači su potom preko Lovrića i Babeca stigli do ubedljivih 3:0, dok su gosti u samom finišu uspeli da poraz učine minimalnim.