SL: Spektakl u Inđiji, nula u Milanovcu! Prvo goleada, pa razočarenje!

superliga srbije, 6. kolo

Fudbaleri Indjije pobedili su danas Javor na svom terenu sa 3:2 (1:0), u prvoj utakmici 6. kola Superlige Srbije.

Indjija je imala dva gola prednosti, a strelci su bili Kosta Aleksić u osmom i Srdjan Dimitrov iz penala u 56. minutu.

Javor je golovima Luke Lukovića u 67. i Marka Jevtića u 75. uspeo da izjednači, ali je Indjija ipak pobedila. Pobedu domaćem timu u 82. minutu doneo je Nebojša Bastajić.

Indjija je zabeležila drugu pobedu u sezoni i sada ima šest bodova, dok Javor, koji je prekinuo niz od dve pobede, ima tri više.

U drugom meču dana, Metalac i Čukarički su razočarali ljubitelje fudbala odigravši skromnih 0:0.

Očekivao se dobar meč sa dosta golova, međutim, nismo videli ništa od toga.

Metalac je remijem došao do svog osmog boda, dok je Čukarički stigao do 14. i trenutno se nalazi na drugoj poziciji.

SUPERLIGA SRBIJE, 6. KOLO

Petak:

Inđija - Javor 3:2 (1:0) (Aleksić 8, Dimitrov 56, Bastajić 82 - Luković 67, Jevtić 75)

Metalac - Čukarički 0:0