MONAKO ODIGRAO PRVI MEČ OD DOLASKA STRAHINJE PAVLOVIĆA: Sad je jasno koju ulogu mu je namenio Niko Kovač!
Strahinja Pavlović, Foto: Starsport©

Liga 1

Ekipa iz Kneževine osvojila je bod posle povratka od 0:2, a Stevan Jovetić nije bio ni u protokolu

Bez Stevana Jovetića, koji je u završnoj fazi oporavka od povrede, te Seska Fabregasa, i sa Strahinjom Pavlovićem na klupi, Monako je na debiju Nika Kovača igrao 2:2 kod kuće sa Remsom u prvom kolu francuskog prvenstva.

Gosti su vodili 2:0, golovima Dije u 5. i Turea u 21. minutu, ali su "kneževi" iščupali bod, zahvaljujući mladim defanzivcima.

Smanjio je Aksel Disasi u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena. Disasi je prije 15-ak dana u Monako došao upravo iz Remsa.

Konačan rezultat postavio je Benoa Badiašil u 55. minutu.

Monako za sedam dana gostuje u Mecu, a Jovetić bi trebalo da bude u kombinaciji za tim.

Mladi Pavlović nije dobio priliku na ovom meču, a videćemo hoće li je dobijati narednih nedelja. Za sada, sumnjamo, ali čim se neko povredi, verovatno bi Pavlović mogao da dobije šansu da zablista.

Naravno, na golu Remsa je bio Predrag Rajković, čovek za koga se svaki srpski ljubitelj fudbala nada da će u narednom ciklusu biti prvi čuvar mreže u reprezentaciji koju predvodi Ljubiša Tumbaković.