SRBI U CENTRU PAŽNJE HRVATSKOG FUDBALA: Mudrinski režirao čudesan preokret, Partizanovo dete nije moglo samo!

HRVATSKA LIGA

Sjajan meč

Srbi su u centru pažnje hrvatskog prvenstva! Veoma interesantan meč su odigrali Slaven Belupo i Gorica. Završen je pobedom gostiju iz predgrađa Zagreba 2:1, a sva tri gola su delo srpskih fudbalera.

Strelac za poraženi tim je bio Nemanja Glavčić, dete Partizana, dok je epitet heroja utakmice dobio Ognjen Mudrinski, koji je režerao preokret Gorice.

Bivši napadač Crvene zvezde i Vojvodine je ušao u igru u 58. minutu, a eksplodirao je na samom kraju utakmice. Prvo je izjednačio u 86. minutu, da bi u trećem minutu nadoknade doneo pobedu svom timu i veliko slavlje.

Gorica je dospela na drugo meesto iza Dinama. Slaven je u prva dva kola osvojio samo bod i osmi je od deeset klubova u hrvatskoj eliti.