Šta je drugo moglo da se očekuje u meču Reala i Čelsija osim prebrutalnih golova! (VIDEO)

Od 3:0 do 3:2

"Kraljevski klub" je blistao u prvom poluvremenu, a onda zamalo "plavci" da dođu do izjednačenja u poslednjih 10 minuta

Uh kakvu su utakmicu u okviru Internacionalnog kupa šampiona odigrali Real Madrid i Čelsi 3:2. Madriđani su dominirali sve do poslednjih 10 minuta, kada umalo nisu ostali bez pobede, ali ipak "plavci" nisu imali snage da izjednače.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Bez pomoći glavnih igrača Modrića, Bejla, Benzeme i povređenog Ronalda "kraljevski klub" je odigrao fantastično prvo poluvreme posle koga je vodio sa velikih 3:0.

Blistao je kapiten Marselo koji je doneo vođstvo snažnim udarcem sa 20 metara, gol ide i na dušu Asmira Begovića, jer je lopta prošla preko njega.

Samo sedam minuta kasnije ponovo je brazilski fudbaler u centru pažnje, a sjajan solo prodor kruniše drugim pogotkom na meču, da bi u 37. minutu pogodio i Mehija golčinom sa skoro 30 metara za visokih 3:0.