Vraća se Filip Đorđević...

serija b, plej-of

Gol je postignut iz penala koji je mnogima sumnjiv

Kjevo je u finalu plej-ofa za plasman u Seriju A i to nakon dosta sreće. Pobedili su u prvom meču sa 2:0, a danas su golom u trećem minutu nadoknade stigli do plasmana u finale, bilo je 3:1 za Speciju. Gol je postignut iz penala koji je mnogima sumnjiv. Galabinov je doveo Speciju u prednost u 2. minutu utakmice, a onda su za tri minuta početkom drugog poluvremena potpuno preokrenuli rezultat u svoju korist. Mađore i Nzola su u 50. i 53. minutu doveli Speciju do 3:0, odnosno ukupnih 3:2. Ipak, Kjevu je bio potreban jedan gol za prolazak, što se i desilo. Postigli su ga u trećem minutu nadoknade vremena i to iz penala, Leverbe je bio strelac. Filip Đorđević je igrao 78 minuta.