Zvezda 3/3, gol razlika 9:0!

superliga srbije, 3. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 22:02h

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Mačve sa 3:0 (1:0) u meču 3. kola Superlige Srbije.

Izabranici Dejana Stankovića startovali su u šampionatu sa tri pobede uz gol razliku 9:0 i dominatno drže prvu poziciji na tabeli.

Poveli su gosti golom Nikole Krstovića polovinom prvog dela, međutim, možda je i bio ofsajd kod tog pogotka.

1 / 7 Foto: Starsport©

To je bio i konačan rezultat prvog poluvremena, a u nastavku je Veljko Nikolić nastavio tradiciju efektnih golova i povisio na 2:0.

Činilo se da neće biti više golova, ali Miloš Vulić je izveo najlepši potez utakmice i fantastičnim pogotkom postavio konačnih 3:0.

Mačva je tako došla do drugog poraza, a već smo napomenuli da je ekipa sa Marakane maksimalno otvorila šampionat.

Sva dešavanja sa ovog meča pratite uz "lajv-blog".

87. minut - GOL: Bomba Miloša Vulića! Zvezda vodi sa 3:0, a ovo je najlepši potez meča!

65. minut - GOL: Veljko Nikolić drugi meč zaredom postiže efektan pogodak, ovoga puta uz pomoć Božića, ali to ne umanjuje sjajnu sliku iz Šapca!

45. minut - Poluvreme u Šapcu: Mačva - Crvena zvezda 0:1

25. minut - GOL: Krstović je konačno probio led! Postigao je svoj prvenac u zvaničnim mečevima u crveno-belom dresu i svom timu doneo prednost.