Najluđi meč sezone: Sasuolu poništili 4 gola, od čeka dva Filipu Đuričiću - ako nekog zanima, slavio je Napoli...

serija a

Fudbaleri Napolija i Sasuola odigrali su verovatno najčudniji meč u celoj Evropi ove sezone.

Iako meč nije imao takmičarski značaj, Napoli je uspeo da trijumfuje rezultatom 2:0 (1:0), ali ono što je obeležilo susret su čak četiri poništena gola Sasuolu, od toga dva Filipu Đuričiću.

Tačno je da su sva četiri puta fudbaleri gostiju bili u ofsajdu, ali prosto je neverovatno da se toliko puta u devedeset minuta dugoj utakmici VAR upotrebio protiv Sasuola.

Strelac prvog gola bio je Hisaj udarcem sa distance u 8. minutu, da bi Alan u nadoknadi postavio konačnih 2:0.