San je gotov pre nego što je počeo... Surova eliminacija Partizana iz Evrope! (FOTO) (VIDEO)

2. kolo kvalifikacija za le

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 08:18h

Odbranio je Polaček udarac Nemanje Mihajlovića i Poljaci imaju meč loptu... I koriste je.. Gotovo je, Zaglebje ide dalje...

Vodi Partizan! Jankoviiiiić!!!!

Šaranooooooooooooooooov!!!! Pročitao je Todorovskog, ponovo smo na nuli!

Precizan je i Đuričković - 2:2!

Saša Ilić je pogodio, ali Zaglebje vodi sa 2:1!

Brašanac je promašio prvi penal!

120' Meč ide u penale!

119' Evo prvog pravog uzbuđenja u nastavku, ali je posle prodora Brašanca neprecizan sa tri metra bio Vlahović.

113' Kao što smo napisali pre osam minuta, ništa bitno na terenu se ne dešava.

105' Ništa specijalno na terenu se ne dešava, penali su izgleda neminovni. Gotov je prvi produžetak.

96. minut - Probao je Brašanac iskosa sa 15 metara, ali je golman Zaglebja intervenisao. Potom je pokušao Everton, ali je srušio avion iznad Lubina!

90. minut - Istekli su 90 minuta revanša i ponovo bez golova. Igraće se produžeci u Lubinu.

84. minut - I sada niotkuda igrači Zaglebja dolaze u šansu, ali reaguje Gogua i prebacuje loptu preko gola.

77. minut - Konačno su se probudili igrači Partizana. Udarac Miroslava Radovića, lopta je zakačila jednog igrača Zaglebja i otišla pored gola.

74. minut - Bez šansi na obe strane, crno-beli imaju kontrolu lopte.

62. minut - Stativa sada spasava Partizan. Posle kornera Janovšek je pobegao i udario loptu glavom, ona je zakačila Goguu i završila na stativi.

52. minut - Zaglebje je mnogo konkretnije na startu drugog dela, imali su dve solidne šanse, dok se napadi igrača Partizana završavaju na nekih dvadesetak metara od protivničkoh gola.