San je gotov pre nego što je počeo... Surova eliminacija Partizana iz Evrope! (FOTO) (VIDEO)

2. kolo kvalifikacija za le

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 08:18h

Fudbaleri Zaglebja uspeli su da posle boljeg izvođenja penala izbore plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope pobedom nad Partizanom 4:3, pošto je prethodno u oba susreta bilo 0:0.

Za korak ispred svih: Lansirana Espreso aplikacija! Overite je odmah!

Crno-beli su bolje otvorili meč i kao što su najavljivali iz njihovog tabora, krenuli su agresivno sa željom da postignu toliko željeni pogodak u gostima posle nule u prvom meču.

Prvu šansu imao je Everton u devetom minutu, ali je njegov šut bio je izblokiran. Potom je zapretio tim iz Lubina preko Šištofa Pjateka, ali sjajan je bio Šaranov.

Od tog momenta vladalo je primirje sve do 31. minuta kada se ponovo istakao čuvar mreže Partizana.