CRVENO-BELA TRAGEDIJA: Zvezdina noć odluke, Liga šampiona nije više tako blizu...

rešen prvak

Sent Galen je derbi izgubio praktično u 5. minutu kada su gosti vodili već sa 2:0

Sent Galen je izgubio trku za šampionsku titulu u Švajcarskoj.

Nakon teškog poraza od Bazela kod kuće rezultatom 5:0, pružili su priliku lideru Jang Bojsu da u četvrtak veče pobegne čak pet bodova na tri kola do kraja.

To praktično znači da Crvenoj zvezdi i definitivno propada to potencijalno mesto nosioca u 3. kolu kvalifikacija za šta im je,potrebno da Sent Galen uzme titulu. Sve ostalo ide u korist Partizanu koji se nada mestu nosioca u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Sent Galen je derbi izgubio praktično u 5. minutu kada su gosti vodili već sa 2:0. Ademi je bio strelac u 4. minutu, a Kampo je povisio rezultat 60 sekundi kasnije. Ademi je u 58. stavio tačku na ovaj trijumf, da bi Stokeru u 84. i Van Volsfingen u 88. naneli težak poraz domaćem timu.