Dinamov evropski san umalo sasečen u korenu, Zvezdu čeka paklen put do LŠ! (VIDEO)

polako se zahuktava!

Takmičenje se nastavljа već od sledeće nedelje
Objavljeno: 23:23h

Drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona je završeno! Poznati su svi učesnici daljeg takmičenja, kao i parovi trećeg kola.

Za korak ispred svih: Lansirana Espreso aplikacija! Overite je odmah!

Posle mečeva koji su bili na programu u sredu, plasman u narednu rundu obezbedili su - Astana, Karabag, Norčeping, Partizani, Olimpija, Dinamo Zagreb, Seltik i Dandalk.

Mečevi koji su svakako privukli najviše pažnje bili su Dinamo-Vardar i Seltik-Linkoln.

Prvak Hrvatske je u prvoj utakmici obezbedio aktivan rezultat trijumfom od 2:1 u Makedoniji, ali gosti su veoma ambiociozno otvorili meč i poveli evrogolom Darka Velkoskog u 39. minutu. Prednost je trajala sve do 55. minuta kada je sa "kreča" pogodio Marko Pjaca, a novi šok usledio je u 62. minutu kada je nespretni Gordon Šildenfeld savladao golmana Ježinu - 2:1.