Mitrovićev šou program: Dva komada i nastavak juriša na Premijer ligu - Srbin na koti od 26 golova u prvenstvu!

čempionšip

Pobeda ostavlja Fulam u trci za drugo mesto i direktan plasman u Premijer ligu

Fudbaleri Fulama dočekali su u pretposlednjem kolu Čempionšipa ekipu Šefild Venzdeja, nakon prvih 45 minuta igre su otklonili sve dileme o pitanju pobednika, jer vode sa 3:0, a Aleksandar Mitrović je uspeo da postigne dva pogotka.

Poveli su u 11. minutu, strelac je bio Kebano, na asistenciju Hektora. Onda je na red došao 27. minut, Mitrović je uspeo da izbegne ofsajd zamku, prihvatio je koji mu je poslao Onoma i matirao golmana gostiju za 2:0.

Već u 41. minutu pisalo je 3:0 na semaforu, domaćini su dobili penal, odgovornost je preuzeo Mitrović i postigao je 26. gol u Čempionšipu ove sezone i vratio se na vrh liste strelaca. Pobeda ostavlja Fulam u trci za drugo mesto i direktan plasman u Premijer ligu.