Uzalud silne šanse i prečke, uzalud nadmoćnost i igrač više kad Partizan nije uradio ono što je trebalo! (FOTO) (VIDEO)

Kvalifikacije za Ligu Evrope

Crno-beli nisu uspeli na svom terenu da steknu prednost pred revanš u Lubinu za 7 dana
Objavljeno: 22:18h

20.45 - U 28. minutu zbog opasnog starta Everton Luzi dobija žuti karton. Podrška sa tribina igračima ne prestaje, a sada viču "Kosovo - Srbija".

20:31 - I prva prilika za Partizan u 15. minutu, Nemanja Mihajković je dobio loptu u prazno, iza leđa odbrane, ali je bio suviše iskosa pa je njegov udarac sa nekoliko metara odbranio golman Zaglebja.

20:28 - U toku je 12. minut utakmice, Partizan ima inicijativu, ali se napadi uglavnom završavaju na nekih dvadesetak metara od gola poljskog tima.

20:20 - Nema poljskih navijača na stadionu, koji su iz ranije tokom dana zaustavljeni sa oružjem i drogom na srpskoj granici i verovatno vraćeni nazad.

20:18 - Počela je utakmica u Humskoj. Navijači Partizana prave sjajnu atmosferu svojom pesmom.