SPLITSKA KATASTROFA: Hajduk ponovo izgubio, verovatno ostaju bez Evrope, a Torcida ih zasula zvižducima i uvredama!

1. hnl

Teški dani za Hajduk...

Problemima Hajduka iz Splita se ne nazire kraj.

Izabranici Igora Tudora izgubili su i četvrti meč u pet poslednjih utakmica i ispali iz grupe klubova koji se bore za izlazak na evroscenu.

"Dželat" Splićana bila je ekipa Osijeka koja je pobedom od 1:0 (1:0), odnela kući ceo plen i nastavila borbu za drugo mesto i učešće u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Gosti su u vođstvo došli u 15. minutu utakmice kada je nakon jednog slobodnog udarca Bočkaja, lopta preletela sve igrače i završila pravo u golu splitskog tima.

Hajduk je u nastavku pokušavao da dođe do izjednačenja, imao je više loptu u nogama, međutim uzalud. Osijek je sačuvao prednost, a oko 5.000 navijača na Poljudu je zvižducima ispratilo "svoje ljubimce" u tunel.