ČOVIĆ PRESUDIO PARTIZANU: Tvrd meč u Novom Sadu, Lalatovim Lalama tri boda!
Vojvodina - Partizan, Foto: Starsport©

superliga, 30. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste na Espreso.co.rs

Objavljeno: 20:57h

Fudbaleri Vojvodine slavili su u Novom Sadu nad Partizanom rezultatom 1:0 golom Nemanje Čovića sa bele tačke u 14. minutu utakmice.

Krivac za penal bio je Lazar Marković koji je u kaznenom rušio Miljjana Vukadinovića, a mnogi će reći i da je prestrogo dosuđen.

Dodaćemo i da je trener Savo Milošević promešao karte i šansu dao igračima sa manjom miniutažom i klincima, dok je Nenad Lalatović izvukao maltene najjaču artiljeriju.

Sve je ovo bio uvod u finale Kupa u kojem se sastaju ovi rivali.

Što se tiče same igre, gledali smo jednu prosečnu superligašku utakmicu, bez velikih uzbuđenja, lepih poteza i svega onoga zbog čega fudbal volimo.

Umesto toga videli smo dosta duela, puno prekida, ali primetno je da igrači obe ekipe nisu štedeli jedni druge.

Sve u svemu, da nije bilo penala ne bi ni imali pobednika verovatno.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste na Espreso.co.rs!

90' Kraj utakmice!

75' U igru umesto Markovića ulazi Nikola Džoni Štulić.

68' Lopta je sada konstantno van igre.

61' Dosta je pao ritan u drugom poluvrmenu pa nema nekih ekstra uzbuđenja.

54' Probao je iz idealne pozicije iz slobodnjaka Stevanović, ali samo do živog zida odlazi lopta.

46' Meč je nastavljen!

GOTOVO JE PRVO POLUVREME!

38' Kako samo brani Simić! Održao je Vojvodinu u životu u pojedinim momentima.

30' Evo inicijative gostiju, pritsak raste!

29' Gađao je mali Fića Stevanović skoro iz mrtvog ugla direkt u gol, ali nema gola!

22' Igraju veoma oštro i jedni i drugi, šta nas tek očekuje u Kupu?!

13' Penal za Vojvodinu! Vukadinović je pao posle duela sa Markovićem i sudija je pokazao na belu tačku. Pomalo je diskutabilna ova odluka. Siguran je Čović, 1:0!

11' Na terenu je što se kaže početno opipavanje snaga, a na tribinama je veoma burno. Atmosfera je veoma dobra iako stadion nije pun.

19:00 - Meč je počeo!

18:30 - Evo i sastava! Više su nego zanimljivi, iznenađenje na golu crno-belih! U pitanju je mladi Aleksandar Popović.

VOJVODINA: Simić – Andrić, Saničanin, Bralić, Đorđević – Stojković – Bojić, Drinčić, Čović, Vukadinović – Mrakić. PARTIZAN: Popović – Smiljanić, Vujačić, Vitas, Brežančić – Zdjelar, L. Pavlović – Marković, Ivanović, F. Stevanović – Matić.