I MLADOST SAVLADALA RAD: Građevinari ostali na 15 bodova ove sezone! Remi na krovu!
Fudbal, ilustracija, Foto: Filip Plavčić

superliga, 30 kolo

Mladost je upisala 13. pobedu i sezonu će završiti sa 43 osvojena boda

Fudbaleri Mladosti pobedili su na svom terenu ekipu Rada sa 2:0, u prvoj utakmici poslednjeg kola Superlige Srbije.

Golove za pobednički tim postigli su Milan Bojović u 73. minutu sa penala i Djordje Babić u 89. minutu.

Mladost je upisala 13. pobedu i sezonu će završiti sa 43 osvojena boda, dok je Rad sakupio samo 15.

Fudbaleri Voždovca i Radnika odigrali su večeras nerešeno 1:1, u utakmici poslednjeg kola Super lige Srbije.

Lazar Zličić je u poslednjem minutu prvog poluvremena doneo prednost Voždovcu, dok je na 1:1 izjednačio Nemanja Pejčinović autogolom u 78. minutu.

Voždovac je domaći šampionat završio sa 45 osvojenih bodova, a Radnik sa 31.

Preostale utakmice poslednjeg kola domaćeg šampionata na programu su u petak i subotu.