Čuka demolirala prošlogodišnjeg učesnika LE i najavila visoke domete! (VIDEO)

dominacija!

Posle tvrdog prvog poluvremena koje je završeno rezultatom 0:0, beogradska ekipa otvara nastavak meča u velikom stilu i potpuno razbija protivnika

Kakvo otvaranje sezone za Čukarički! "Brđani" su u prvom kolukvalifikacija za Ligu Evrope odučili od fudbala kazahstanskog predstavnika Ordabaši rezultatom 3:0 i zakoračili jednom nogom u sledeću rundu!

Posle tvrdog prvog poluvremena koje je završeno rezultatom 0:0, beogradska ekipa otvara nastavak meča u velikom stilu, na krilima greške štopera Muhtarova koji je bio isključen u 29. minutu.

Mogao je naš predstavnik do prednosti i u 22. minutu, ali je sa penala neprecizan bio Pjasentin.

Već u 45. minutu Igor Matić je doveo svoj tim u prednost pogotkom sa bele tačke.