IZ 2 U 1 U SUBOTICI: Partizan na krilima Stevanovića krenuo jako, pa nestao sa terena! Nikolić uništio svoje!
FK Partizan, Foto: Starsport©

SUperliga srbije, 28. kolo

Sva dešavanja sa meča pratili ste na Espreso.co.rs

Objavljeno: 19:01h

Fudbaleri Spartaka iznenadili su na svom terenu Partizan i posle prekreta su slavili sa 3:2.

Crno-beli su odigrali odlično prvo poluvreme i na krilima Filipa Stevanovića vodili sa 2:1, a u nastavku se dogodio neobjašnjiv pad u igri i veoma loše izdanje pa im sada visi i druga pozicija na tabeli.

Kao što smo i spomenuli, Partizan je dobro otvorio meč i delovalo je da ni u kombinovanom sastavu neće imati puno problema.

Stevanović je u 12. minutu sjajno pogodio iz slobodnog udarca sa 25 metara.

U jednom od retkih napada domaćih Nemanja Nikolić je uz puno sreće matirao Stojkovića u 29. minutu, a u smiraj prvog dela posle divne akcije i duplog pasa sa Sadikom ponovo pogodio Stevanović.

A onda... Horor za crno-bele!

Bez ikakvog rezona se povlače na startu nastavka i to ponovo Nikolić kažnjava drugim pogotkom.

Nije postojao Partizan na terenu, ali je ipak imao dve šanse preko Sume koje ovaj ne koristi.

Pravi šok usledio je u 69. minutu kada je Denković dao gol tako što je odbrana Partizana u trenutku "nestala".

Bilo je do kraja nekih polušansi, ali bez prave pretnje po gol Subotičana.

Vojvodina sada ima šansu da pretekne Partizan na drugom mestu. Kako stoje stvari, to će se rešiti u poslednjem kolu, u derbiju dve ekipe.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meč pratili ste na Espreso.co.rs!

Gotovo je! 3:2 za Spartak!

90' Ima Partizan prividnu inicijativu, ali gotovo je ovo, zatvorio je Spartak sve prilaze.

75' Lakčević je povređen! Iznet je sa terena, stradalo je koleno. Vitas je na mestu desnog beka sada.

69' Denkoviiiiiić!!!! 3:1, kakav preokret! Partizan igra neprepoznatljivo!

67' Dve sjajne šanse za Sumu u svega nekoliko minuta, ali završnica mu je bila kriminalna.

59' Ponovo Nikolić! iskoristio je karambol u posle kornera i kažnjava smotanost odbrane crno-belih.

52' Kakva prilika za Šormaza. Izašao je jedan na jedan sa Stojkoviće, ali šutira pored gola.

50' Spartak je pritisnuo od starta poluvremena... Ali onda amaterska greška - nepravilno izvođenje auta.

46' Meč je nastavljen. Izašao je Zdjelar, ušao je Suma. Sa druge strane Šormaza menja Bjelović.

Kraj prvog poluvremena.

44' Novi gol Stevanovića! Sjajan dupli pas sa Umarom Sadikom koji igra sve bolje kako odmiče meč.

39' Na tribinama je i Tole Karadžić.

35' Sadik sa jedno šest metara prebacuje ceo gol. Vidi se da je dečko van ritma.

29' Gooooool i izjednačenje! Strelac je Nikolić, najmotivisaniji igrač domaćih!

19' Vidaković pogađa prečku posle kornera udarcem glavom, ali sviran je faul u napadu.

12' Pao je Pavlović na 25 metara od gola posle faula Ivančevića... I bombaaaaa!!! Filip Stevanović! Prelep pogodak!

6' Prvi ozbiljniji napad crno-belih. Po desnom boku je lepo dribralo Stevanović, ali potom "centrirao nikome".

16:30 - Meč je počeo!

15.30 - Poznati su i sastavi oba tima. Milošević je fino zarotirao sastav pa tako gledamo Pavlovića umesto Natha, Brežančića umesto Uroševića, Vitasa umesto Ostojića i Stevanovića umesto MArkovića.