Zvezdin preokret protiv Ukrajinaca uz golčinu Poletanovića! (VIDEO)

Ozbiljni crveno-beli

Rezervisti su napravili preokret protiv četvrtoplasiranog tima ukrajinskog prvenstva
Objavljeno: 21:58h

Crvena zvezda je ostvarila prvu pobedu 3:1 na pripremama u Sloveniji, a rival je bio četvrtoplasirani tim ukrajinskog šampiona - Zorija.

Crveno-beli su posle smušenog prvog poluvremena zahvaljujući rezervistima u drugom delu igre napravili preokret, a najlepši trenutak utakmice bio je pogodak pojačanja Marka Poletanovića.

Ukrajinci su došli do prednosti u 5. minutu kada je posle centaršuta Paulinjo matirao Kahrimana što je loše uticalo na igrače Zvezde.

Nastavilo se sa napadima Zorije i lopta je uglavnom bila na polovini terena koja je pripadala izabranicima Grofa Božovića. Tek u završnici su Zvezdini fudbaleri počeli da se oporavljaju od početnog šoka.