Superliga, ilustracija, Foto: Filip Plavčić

superliga, 27. kolo

Izjednačenje i bod Radniku u 76. minutu doneo je Bogdan Stamenković

Objavljeno: 22:12h

Fudbaleri Radnika i Proletera igrali su danas u Surdulici nerešeno 1:1, u 27. kolu Superlige Srbije.

Novosadski klub je vodio na gostovanju pred praznim tribinma od 42. minuta golom Siniše Babića iz penala.

Izjednačenje i bod Radniku u 76. minutu doneo je Bogdan Stamenković.

Radnik je 10. sa 30 bodova, dok je Proleter sa bodom manje mesto ispod na tabeli srpskog prvenstva.

Fudbaleri Napretka i Radničkog igrali su nerešeno 1:1, u 27. kolu Super lige Srbije.

Radnički iz Niša je došao do boda golom kineskog fudbalera Runzea Haoa u poslednjim trenucima utakmice u Kruševcu.

Napredak je vodio od 65. minuta golom Nenada Gavrića.

Radnički je bod osvojio iako je celo drugo poluvreme imao igrača manje, pošto je Mario Maslać isključen u nadoknadi poluvremena.

Radnički ima 43 boda i zauzima šesto mesto u srpskom prvenstvu.

Napredak je i u nastavku Super lige posle pauze zbog pandemije korona virusa nastavio niz bez pobeda.

Sada je na 11. mestu na tabeli sa 27 bodova.

Inđija – Spartak Subotica 1:2 (1:1) (Jovanović 7 – Nikolić 10, Marčić 70) Vojvodina – Čukarički 1:1 (1:0) (Bojić 13 – Tedić 76) Rad – Crvena zvezda 0:5 (0:3) (Ivanić 24, Babić 30, Vukanović 36, 82, Degenek 58) Radnik – Proleter 1:1 (0:1) (Stamenković 76 – Babić 42(p))