Triler završnica u Kupu Nemačke: Gvardiolin poslednji trofej sa Bavarcima za milionske suze! (FOTO) (VIDEO)

NEPOBEDIVI SU

Bajern je došao do duple krune, pošto je pored osvojenog prvenstva uzeo i "Pokal" pobedivšiBorusiju Dortmund posle penala sa 4:3

Fudbaleri Bajerna iz Minhena osvojili su Kup Nemačke pošto su posle 120 minuta bez pogodaka savladali Borusiju Dortmund u boljem izvođenju penala 4:3. Tokom prvih 90 minuta bilo je napeto, sa šansama na obe strane, ali se mreža Burkija i Nojera nije zatresla.

Teški produžeci na prepunom stadionu u Berlinu protekli su na isti način, da bi se prešlo na penal seriju. Bender i Papastopulos su promašili drugi i treći jedanaesterac, pa i pored toga što je Kimiš promašio za Bajern nije uticalo na to da Bavarci uzmu trofej.