PARTIZAN SLAVIO SA BELE TAČKE NAD RADNIČKIM: Akteri ove mučne utakmice nam duguju 90 minuta života!
Partizan - Radnički, Foto: Starsport©

superliga, 25. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste na Espreso.co.rs

Fudbaleri Partizana savladali su Radnički iz Niša rezultatom 1:0 i tako se vratili na drugo mesto na tabeli.

Ovaj meč je bio užasan za gledanje i videli smo pravu nulu od fudbala. Prvi udarac u okvir gola smo videli u 58. minutu što je dovoljan dokaz koliko je ova utakmica bila katastrofalna.

Crno-beli us posle 84. minuta mučenja nekako došli do gola kada je precizan sa bele tačke bio Đorđe Ivanović koji je ušao u 15. minutu umesto povređenog Bibarsa Natha.

U kaznenom prostoru pao je Slobodan Urošević i najstroža kazna je opravdano dosuđena.

Ipak, ovih 90 minuta života nam niko ne može vratiti.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste na Espreso.co.rs!

90' GOTOV JE MEČ! Užasan fudbal smo gledali!

84' Đorđe Ivanović dovodi Partizan u prednost sa penala! Pao je Urošević u kaznenom.

73' Probao je i Lazar Marković iz slobodnjaka sa 25 metara, lopta ode preko gola. Agonija se nastavlja.

65' Najbolja prilika na meču, Asano je istrčao 1:1 sa Ristićem, ali brani goša iz Niša!

61' Malo je porastao tempo igre u ovim momentima, ali sve to je veoma, veoma jalovo i nimalo lako za gledanje.

46' Meč je nastavljen, nadamo se boljem fudbalu i teško da gore od ovoga može.

45' GOTOVO JE MUČNO PRVO POLUVREME. I dalje čekamo na prvi šut u okvir gola.

43' Probao je Asano i umalo da vidimo autogol jednog igrača gostiju!

38' Sada je i Strahinja Pavlović povređen, ali se vraća.

26' Po prilično oštro se igra u ovim momentima. Pokušao je Miletić "da cdentrira" glavom ka Sadiku, ali ništa od toga. Miletić je za sada najagilniji pojedinac Partizana.

17' Povređen je Natho! Umesto njega će na teren Ivanović. Zadnja loža je u pitanju.

16' Najbolja prilika za Partizan. Nema Miletić je lepo prošao po desnom boku, centrirao za Uroševića koji je šutirao pored gola.

9' - Partizan je krenuo veoma agresivno od starta. Vidi se velika volja kod igrača crno-belih, ali ostavlja se i dosta prostora za kontre gostiju koji su za sada indisponirani.

20:00 - MEČ JE POČEO!

19:08 - Imamo i sastave! Filip Stevanović igra od prvog minuta po krilu.