ZVEZDIN MARŠ KROZ ŠABAC: Benove igrarije za ubedljivu pobedu nad slabašnom Mačvom!
Dejan Stanković, Foto: Starsport©

superliga, 25. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su ubedljivu pobedu na gostovanju u Šapcu protiv Mačve.

Rezultat je bio 3:0 (3:0), a svi golovi su viđeni u prvom poluvremenu utakmice.

Ben je majstorijom iz slobodnog udarca doveo svoj tim u vođstvo u 19. minutu, da bi u 33. minutu isti fudbaler na asistenciju Tomanea postigao pogodak glavom, a Babić je nekoliko minuta kasnije iskoristio sjajan centaršut raspoloženog Bena i postavio konačnih 3:0.

U nastavku nije bilo toliko prilika za gol, pa su crveno-beli rutinski stavili tačku na ovaj meč i nastavili niz nepobedivosti.

Što se tiče tabele, Crvena zvezda je prva sa 66 bodova, dok je poslednja Mačva ostala na svega 13 poena.

U narednom kolu crveno-beli dočekuju Napredak, a Radnički će u Nišu biti domaćin Mačvi.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

90. minut - Kraj meča: Mačva - C. Zvezda 0:3 (0:3)

88. minut - Prva šansa za Mačvu na današnjem meču. Zukanović je propustio lepu priliku da postigne počasni pogodak.

75. minut - Prilično nezanimljiva utakmica u nastavku. Delije su bakljadom i vatrometom najavile proslavu 75. rođendana!

58. minut - U igri je nakon skoro pola godine Branko Jovičić koji se oporavio od teške povrede.

49. minut - Pavkov je imao prvu polupriliku u nastavku meča.

46. minut - Nastavljena je utakmica.

POLUVREME: Mačva - Crvena zvezda 0:3

37. minut - GOL: Ovde je sve gotovo! Babić na centaršut Bena postiže i treći gol za Zvezdu koja ima veliku prednost!

33. minut - GOL: Ponovo Ben! Sjajna asistencija Tomanea, a napadač sa Komorskih ostrva glavom pogađa mrežu Živkovića!

19. minut - GOL: Ben iz slobodnog udarca postiže sjajan pogodak za 1:0!

12. minut - Nakon prilike za Pavkova, ne dešava se ništa vredno pomena. Lepa poseta na stadionu kraj Save, a ni teren nije toliko loš kako se očekivalo.

5. minut - Velika šansa za Zvezdu! Milan Pavkov se našao u situaciji u kojoj bi pogodio 10/10 puta na treningu, međutim nije uspeo da iskoristi centaršut Nikolića i dovede svoju ekipu u vođstvo.