Koliko je sudija uticao na trijumf Sevilje? Sve velike sudijske greške u finalu LE! (GIF)

hoće li stići kući živ?

Navijači i strateg "crvenih" imaju na čemu da zamere glavnom arbitru i linijskim pomoćnicima
Andrija Bulatović

Fudbaleri Liverpula poraženi su u finalu Lige Evrope od Sevilje rezultatom 3:1, a da stvar bude teža ispustili su šansu da naredne sezone zaigraju u Ligi šampiona. Sevilja je apsolutni vladar Lige Evrope: Veleobrt protiv Liverpula za treću uzastopnu titulu! (FOTO) (VIDEO) U prvom poluvremenu meča u Bazelu, izabranici Jirgena Klopa pružili su dominantnu igru u kojoj se Andalužani nisu videli, a glavni arbitar Jonas Erikson možda je i odlučio pobednika. Evo i zbog čega. Haos na finalu Lige Evrope: Strašna makljaža navijača Liverpula i Sevilje! (VIDEO)

U 12. minutu Firmino je prolazio po levoj strani, a protivnika je lopta u kaznenom prostoru udarila u ruku, na šta je Šveđanin ostao "nem".