Petarda u Čačku, Kataijev prvi het-trik u karijeri, Zvezda razbila Borac! (VIDEO)

POTVRDA ŠAMPIONSKOG STATUSA

Crveno-beli su ubedljivo slavili na gostovanju rezultatom 5:1, a da su neke prilike malo bolje iskorišćene, bilo bi još pogodaka
Andrija Bulatović

Fudbaleri Crvene zvezde su na pretposlednjem meču ove sezone uSuperligi Srbije ubedljivo pobedili Borac iz Čačka rezultatom 5:1 (3:0). Majstorija kojoj se divi čitava Evropa: Zvezdina akcija kao na igrici! (VIDEO) Već posle prvih 45 minuta bilo je poznato pitanje pobednika, jer je novi šampion na veliki odmor otišao sa tri gola prednosti.

U 10. minutu zatresla se mreža domaćina, jer je Maslać na "asistenciju" Luisa Ibanjeza postigao autogol. Zasluge za to podelio je sa Le Talekom.