Ludilo u Sloveniji: Olimpija sa bele tačke u 94. minutu osvojila titulu i srušila snove Mariboru! (VIDEO)

PREKINUTA VIŠEGODIŠNJA DOMINACIJA

Naši susedi su ove sezone bez premca na prvom mestu po infarkt završnici sezone
Kakva završnica prvenstva u Sloveniji! Možda i luđa od one koju smo mogli da PSV porazio Ajaks u borbi za pehar prvaka.
Ludilo u Holandiji: Ajaks ostao bez titule u poslednjem kolu, PSV šampion! (VIDEO) (GIF) Maribor je na gostovanju Krki slavio sa 3:1 i uradio sve što je bilo u njegovoj moći,
Olimpija je muku mučila sa Rudarom iz Velenja Epilog nikad uzbudljivije sezone u Primeri: Nezaustavljivi Suarez doneo titulu Barseloni! (FOTO) (VIDEO) Domaći tim se nije predavao, igrao je kao da mu život zavisi od tog meča, iako se našao na "zlatnoj sredini", odnosno šestom mestu. Olimpija nije uspevala da iskoristi nekoliko izglednih šansi za pogodak
počela da strepi. Ali su se sve dobre partije svele na taj jedan penal koji je sviran u poslednjim trenucima meča, tačnije u 94. minutu.
Kronaveter je bio precizan, a slavlje je moglo da počne. Olimpija je novi šampion Slovenije!