CRNO-BELE ČAROLIJE NA PREMIJERI: Natho i Tošić nosili Partizan do pobede protiv Radnika!
Bibras Natho, Foto: Starsport©

superliga srbije, 21. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

Objavljeno: 19:01h

Odličan početak prolećne polusezone za fudbalere Partizana koji su u 21. kolu Superlige savladali Radnik iz Surudlice na svom terenu, rezultatom 3:0.

Crno-beli nisu briljirali, odigrali su taman koliko im treba, a do golova su došli posle prekida i majstorskih golova Zorana Tošića i Bibrasa Natha.

Iako možda čudno zvuči ali možda i najbolji igrač na današnjem meču je bio golman Radnika Nikola Vasiljević, koji je sjajno branio, a i pored toga je morao čak tri puta da vadi loptu iz sopstvene mreže.

NE PROPUSTITE

Tatko (VIDEO)

Zoran Tošić je u 37. minutu načeo goste, pošto je sjajno izveo slobodan udaracm i podsetio na najbolje dane u karijeri. U drugom poluvremenu imao je mnogo šansi Partizan da duplira prednost, međutim, Vasiljević je odolevao sve do 67. minuta, kada je Sadika oborio Stojanović, a Natho bio siguran sa bele tačke.

Desetak minuta kasnije usledila je prava majstorija Natha, koji je matirao Vasiljevića iz slobodnog udarca. Ovo je bio šesti gol za Izraelca u domaćem prvesntvu.

Priliku da debituje u zvaničnoj utakmici za Partizan imao je Bojan Matić, ali nije uspeo uradi ništa vredno pažnje.

KRAJ: Partizan - Radnik 3:0

80. minut - GOOOOOOL! Kakva majstorja Natha iz slobodno udarca, šutirao je u golmanov ugao i postigao drugi pogodak na meču i to kako.

77. minut - Bojan Matić će debitovati u dresu Partizana, koji je zamenio Umara Sadika.

71. minut - Odlični Tošić je napustio igru, a na terenu je Lazar Pavlović.

67. minut - GOOOL: Natho je siguran sa bele tačke. Ovo je peti gol Izraelaca u domaćem prvenstva.

66. minut - Stojanović je srušio Sadika i biće penal za Partizan.

63. minut - Pune ruke posla ima Nikola Vasiljović na golu Radnika. Ovoga puta je uspeo da zaustavi udarac Sadika.

54. minut - Bilo je opasno, Miletić se iznenada našao u dobroj prilici, šutirao je, ali lotpa nije stigla do gola Radnika.

53. minut -Asano je dobio nezgodan udarac,pa je Milošević morao da ga zameni, u igri je mladi Filip Stevanović.

45. minut - Završeno je prvo poluvreme na stadionu Partizana. Crno-beli imaju prednost protiv Radnika.

37. minut - GOOOL: Zoran Tošić! Sjajan pogodak Bambija za vođstvo od 1:0!

36. minut - Slobodan udarac za Partizan sa ivice šesnaesterca.

25. minut - Crno-beli dominiraju, ali i dalje bez pogotka.

10. minut - Velika šansa za Radnik! Spoljni deo mreže spašava Stojkovića. Samo koji trenutak kasnije Asano je bio u velikoj prilici, međutim Vasiljević reaguje i ostaje 0:0.

5. minut - Sudija nije dosudio čist jedanaesterac za Partizan. Tošić je bio oboren, međutim arbitar je ostao nem.