VEČE MESIJEVIH ASISTENCIJA: Setjen dobio bivši klub, Barsi štoper doneo pobedu!

23. kolo primere

Čak tri asistencije Argentinca

Fudbaleri Barselone pobedili su na gostovanju Betisu u 23. kolu Primere rezultatom 3:2 psole preokreta i dva crvena kartona viđena u finišu meča.

Gledali sm veoma lud meč na Viljamarinu. Poveo je domaćin u 6. minutu. Sa bele tačke je bio siguran Kanales, da bi samo tri minuta kasnije De Jong poravnao rezultat posle fenomenalne asistencije Mesija.

U 26. minutu Betis je ponovo stigao do vođstva, ovoga puta skupoceno pojačanje Fekir je pogodio mrežu. Barsa je na kraju prvog poluvremena stigla do novog izjednačenja. Mesi je ponovo asistirao, a Buskec je pogodio.

Pobedu Katalnocima je doneo Lengle u 72. minutu nakon treće asistencije Mesija.

Do kraja nije bilo promene rezultata, pobeda Barse na nezgodnom gostovanju, pobeda će posebno draga biti novom treneru katalonskog sastava Kikeu Setijenu, koji je tako slavio na dobro poznatom mestu, protiv bivšeg kluba.