Kup stanuje u Humskoj: Partizan bolji od Javora uz haos i incidente Grobara! (FOTO) (VIDEO)

13. TROFEJ

U utakmici koja je donela dosta uzbuđenja, kako na terenu, tako i na tribinama, Partizan pobedio Javor i osvojio Kup
Objavljeno: 09:49h

Prvi put od 2011. godine, fudbaleri Partizana uspeli su da osvoje Kup Srbije. Crno-beli su u finalu koje je odigrano u Gornjem Milanovcu savladali Javor rezultatom 2:0, a golove su postigli je Marko Jovanović u 36. minutu i Dušan Vlahović u sudijskoj nadoknadi! Ipak, ova utakmica će se pamtiti i po incidentima na startu drugog poluvremena, kada je meč prekinut zbog bakljade Grobara, koji su povredili i pomoćnog arbitra.

Saša Pavlić Koky
Pored trofeja, crno-belima će pripasti i 10.000.000 dinara.
50 godina ponosnog sećanja: Grobari razvili transparent u čast Partizanovih beba! (FOTO) (VIDEO) koja je osvojila ovo takmičenje, a da u njemu nijednom nije primila pogodak.
partizan.rs
Grobari bakljadom prekinuli finale i povredili pomoćnog sudiju! (VIDEO)
a do vođstva su došli zahvaljujući Marku Jovanoviću u 36. minutu. Grobarski treš romantizam je ponovo digao BG na noge: Zašto su partizanovci večno mladi? (FOTO) (VIDEO)
partizan.rs
Naime, navijači Partizana napravili su ogromnu bakljadu, zbog koje je utakmica, a pogođen je i pomoćni sudija.
Eksplozija u Gornjem Milanovcu: Jovanović glavom poslao projektil u mrežu Javora! (VIDEO) ali je Grobare uspeo da smiri Saša Ilić, pa je utakmica nastavljena. Do nadokande vremena (trajala devet minuta) nismo imali prilike da vidimo promenu rezultata, a onda je Dušan Vlahović postavio konačan rezultat!
PARTIZAN
JAVOR 2:0 (1:0) Stadion: FK Metalac Gledalaca: 5000 Sudija: Milorad Mažić Strelci: Jovanović 36, VLlahović 90+8 Partizan:
Javor:
TOK UTAKMICE Utakmica je završena 90+8. minut GOOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!! Dušan Vlahović stavlja tačku na ovaj meča!
90. minut - Fudbaleri Partizana jako su blizu pobede! Nadoknada vremena od devet minuta!
80. minut
66. minut - UTAKMICA JE NASTAVLJENA!!! MAŽIĆ JE POSLAO IGRAČE U SVLAČIONICU DOK SE BAKLJADA NE SMIRI!!! UTAKMICA JE PREKINUTA ZBOG PIROTEHNIČKIH SREDSTAVA KOJE KORISTI NAVIJAČI PARTIZANA. POGOĐEN JE I POMOĆNI SUDIJA!
47. minut -
Stativa! Na startu drugog dela igre, klub iz Ivanjice je preko Josovića pogodio stativu!
Počelo je drugo poluvreme. NA STARTU DRUGOG DELA IGRE, GROBARI SU RAZVILI VELIKI TRANSPARENT POSVEĆEN 50-GODIŠNJICI FINALA KEŠ-A, KADA JE PARTIZAN PORAŽEN OD REAL MADRIDA 2:1 Kraj prvog dela igre.
36. minut -
GOOOOOOLLLLLLL!!! Strelac je Marko Jovanović, koji je sjajno skočio posle kornera Nemanje Mihajlovića!
28. minut -
Vidite li nešto nepravilno na zapisniku finala Kupa Srbije između Partizana i Javora? (FOTO) 20. minut - 8. minut -
Utakmica je počela. Pre početka utakmice, intonirana je himna Srbije!
18:45 - Novi selektor Srbije, Slavoljub Muslin prisutan je na ovoj utakmici. Pred sam meč je izjavio da se nada da će u nekom doglednom periodu glavni igrači našeg tima dolaziti iz naše lige.
18:30 -
18:00
Podsetite se poslednjeg duela ova dva tima, kada je Partizan slavio u Ivanjici rezultatom 2:1.