SUDIJE UNIŠTILE MEČ! SPARTAK SLAVIO POSLE PREOKRETA: Milošević isključen, Partizan sa desetoricom nije mogao više!

Parimeč Premijer kup

Pogledajte golove sa utakmice u Dohi

Objavljeno: 14:02h

Fudbaleri Partizana poražen u trećem kolu Parimeč Premijer kupa, pošto je Spartak iz Moskve posle preokreta stigao do pobede - 3:2. Ono što je ostavilo gorak utisak na generalnoj probi Miloševićevog tima jesu sudije.

Počelo je veoma loše po crno-bele, pošto je Zobrin matirao Stojkovića posle samo sedam minuta igre. Ovaj gol ide na dušu Bojana Ostojića, koji je mogao bolje da reaguje.

Partizan je stigao do izjednačenja sedam minuta kasnije. Odlično je skočio Strahinja Pavlović posle Nathovog centaršuta.

U 33. minutu Partizan je stigao do potpunog preokreta, pošto je Suma majstorsjki iskoristio asistenciju Sadika i pogodio za 2:1.

Kraj prvog dela obeležio je incident u kom su isključeni Milošeić i Natho zbog protesta kod sudije, koji danas nije bio na nivou.

Početak drugog polvuremena bio je veoma loš po Partizan. Prvo je Soblov izjednačio rezultat, da bi nedugo zatim Marković koji je ušao u drugom poluvremenu, zbog povrede, morao da napusti teren.

69. minut i nova sporna odluka glavnog sudije, koji je dosudio penal za Spartak, a Ponse je bio siguran sa bele tačke.