ROSTOV RAZBIO PARTIZAN: Robjaš se igrao, crno-beli tri puta vadili loptu iz mreže!
Fudbaleri Partizana, Foto: Starsport©

turnir u dohi

Loše izdanje Parnog valjka

Objavljeno: 18:23h

Fudbaleri Partizana poraženi su od Rostova u drugoj utakmici na međunarodnom turniru u Dohi rezultatom 3:1.

Ruska ekipa povela je golom u 33. minutu, kada je loše reagovao Vladimir Stojković, a Pavel Mamaev, koji je je godinu i po dana proveo na robiji, je pogodio mrežu Partizana sa pet metara i doveo Rostov u prednost.

Početak drugog poluvremena bio je loš po crno-bele, pošto je u 57. Dolgov je iskoristio lošu reakciju Partizanove odbrane i duplirao prednost. Partizan je u 73. minutu ponovo matiran. Šomurodov je sa sedam metara, udarcem glavom pogodio za 3:0.

Konačan rezultat postavio je Umar Sadik sa bele tačke.

U prvom kolu „Parimeč Premijer kupa“ Partizan je osojio dva boda, pošto je na penale bio bolji od Lokomotivnom. Crno-beli više i da nemaju šanse da osvoje turnir u Dohi, a ostaje im još jedan meč sa moskovskim Spartakom u subotu.

Partizan: Stojković (od 46. Popović) – Miletić (od 57. Cucin), Vujačić, S. Pavlović (od 64. Zdjelar), Brežančić – Šćekić, Natho (od 46. Smiljanić) – Marković (od 59. Lakčević), Suma (od 46. L. Pavlović), Asano – Matić (od 64. Sadik).