ATALANTA JE ČUDO! Gasperinijeva četa ponizila Torino sa sedam komada, Bolonja slavila bez Mihe!
Siniša Mihajlović, Foto: EPA/ Alessandro Di Mario

serija a, 21. kolo

Srbin zbog vremenskih prilika nije vodio ekipu

Objavljeno: 22:51h

Kakav tim, strašan tim! Atalanta je demonstirala silu na gostovanju Torinu, pošto je mrežu Bikova napunila do samog vrha 7:0.

Gasperinijeva četa je demonstirala sjajan fudbal i potpuno ponizila domaću ekipu, koja je u 76. minutu ostala sa igračem manje, ali daleko od toga da je taj detalj presudio, jer je u 54. minutu bilo 5:0 za ekipu iz Bergama.

Posle isključenja Iza Atalanta je dala još dva komada i sa stilom završila meč 21. kola Serije A. Iličić je upisao het-trik, apogađali su još Murjel, Gonses, Lukić i Zapata.

Fudbaleri Bolonje pobedili su Spal sa 3:1, u 21. kolu Serije A.

Bolonja je pobedila posle preokreta, pošto je Spal vodio od 23. minuta golom Andree Petanje iz penala.

Ekipa koju vodi srpski trener Siniša Mihajlović je do poluvremena izjednačila autogolom Frančeska Vikarija.

Srbin je meč posmatrao iz lože zbog hladnog vremena.

Pobedu Bolonji doneli su Musa Berou u 59. i Andrea Poli u 63. minutu.

Bolonja je 10. na tabeli italijanskog prvenstva sa 27 bodova, dok Spal ima 15 i zauzima 18. mesto.

U drugom meču dana Fiorentina i Đenova su odigrali bez golova.

Serija A, 21. kolo:

SPAL – Bolonja 1:3 (1:1) Petanja 23p - Fikari ag.24, Barou 59, Soriano 63 Fiorentina – Đenoa 0:0

Torino – Atalanta 0:7 (0:3)