Goleada u Premijer ligi: Siti ispustio pobedu, Vulverhempton napravio nestvaran preokret, novi kiks Arsenala!

premijer liga, 23. kolo

Viđene su više nego zanimljive utakmice, sa dosta preokreta i golova

Na programu su mečevi 23. kola Premijer lige.

Viđene su više nego zanimljive utakmice, sa dosta preokreta i golova.

Fudbaleri Mančester sitija i Kristal Palasa igrali su danas nerešeno 2:2, u 23. kolu Premijer lige.

Palas je vodio od 39. minuta golom Dženka Tosuna, a potom je Serhio Aguero u 82. i 87. doneo prednost domaćinu. Siti ipak nije uspeo da pobedi, pošto je Fernandinjo dao autogol u 90. minutu.

Siti je drugi sa tri boda više i utakmicom manje od trećeplasiranog Lestera.

Sada zaostaje 13 bodova za vodećim Liverpulom, koji ima dva meča manje.

Vulverhempton je prekinuo niz od tri utakmice bez pobede, trijumfom na gostovanju protiv Sautemptona od 3:2 posle sjajnog preokreta.

Arsenal je igrao 1:1 sa Šefildom, a istim rezultatom je završena utakmica između Vest Hema i Evertona.

Norič je sa 1:0 pobedio Bornmut, dok su 1:1 igrali Brajton i Aston Vila.

PREMIJER LIGA, 23. KOLO

Subota:

Votford – Totenhem 0:0 (0:0)

Arsenal – Š. Junajted 1:1 (1:0) (Martineli 45 - Flek 83)

Brajton – Aston Vila 1:1 (1:0) (Trosar 38 - Griliš 75)

M. Siti – Kristal Palas 2:2 (0:1) (Aguero 82, 87 - Tosun 39, Fernandinjo 90)

Norič – Bornmut 1:0 (1:0) (Puki 33)

Vest Hem – Everton 1:1 (1:1) (Diop 40 - Kalvert-Luin 44)

Sautempton – Vulverhemtpon 2:3 (2:0) (Bednarek 15, Long 35 - Neto 53, Himenes 65, 76)