KAD JE TEŠKO, ONDA UBACIŠ RADONJIĆA I ON REŠI STVAR: Srbin novim golom odveo Marsej u 1/8 finala Kupa!
Nemanja Radonjić je postigao novi pogodak za Marsej, Foto: Printscreen/streamja

Kup francuske

Srpski reprezentativac je u svom stilu matirao protivničkog golmana

Objavljeno: 10:44h

Nastavlja Nemanja Radonjić sa odličnim mečevima i golovima u dresu Marseja, a u petak uveče je odveo svoj tim u osminu finala Kupa Francuske.

Olimpik je pobedio Granvil 3:0, ali je odluka pala tek nakon što je u igru ušao srpski reprezentativac.

Držao se domaćin do 77. minuta kada je Alvaro konačno uspeo da donese vođstvo Marseju. Posao im je bio olakšan jer je 2 minuta ranije Sea dobio drugi žuti karton.

U 79. minutu Viljaš Boaš odlučuje da na teren pošalje Nemanju Radonjića, a ovaj mu to vraća pogotkom u svom stilu samo 5 minuta kasnije.

Izveo je dribling, ušao u sredinu i onda sa nekih dvadesetak metara pogodio mrežu protivnika.

Konačan rezultat je postavio Dimitri Paje u 2. minutu sudijske nadoknade.