HRVAT JE NAJGORA IZMENA U ISTORIJI FUDBALA: Za 98 sekundi je ušao u igru, napravio penal i dobio crveni karton!
Ivan Šunjić, hrvatski fudbaler, Foto: Youtube / Printscreen

fa kup

Blekburn je iskoristio jedanaesterac preko Armstronga, poravnao na 1:1, ali ni sa igračem više nije mogao do trijumfa

Engleski FA Kup je uvek prepun iznenađenja i zanimljivih situacija, ali ovo što je danas uradio Ivan Šunjić je nadmašilo sve.

Naime, hrvatski fudbaler koji nastupa za Birmingem je na terenu proveo nepuna dva minuta. On je ušao u igru u 58. minutu, a već u 60. je bio ponovo na klupi.

Šunjić je odmah po ulasku u igru skrivio jedanaesterac i zaradio crveni karton, pa je verovatno postao fudbaler koji je proveo najmanje trenutaka u igri, a da sudija nije svirao kraj meča odmah po ulasku.

Blekburn je iskoristio jedanaesterac preko Armstronga, poravnao na 1:1, ali ni sa igračem više nije mogao do trijumfa, koji je otišao u Birmingem zahvaljujući pogotku Žeremija Bela u 90. minutu, tako da Šunjiću može da padne kamen za srca, barem što se ove situacije tiče.