VLAHOVIĆ JE HEROJ FIRENCE, ALI I TORINA: Bivši igrač Partizana šokirao Inter u 91. minutu, opet egal na vrhu tabele
Kristijano Ronaldo, Foto: Printscreen

Serija a, 16. kolo

Milan i Sasuolo igrali su nerešeno bez golova, Juventus je rutinski slavio nad Udinezeom

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas Udineze sa 3:1, u 16. kolu Serije A. Dva gola u Torinu je dao Kristijano Ronaldo, a jedan Leonardo Bonući.

Juventus je prekinuo niz od dve utakmice bez pobede i vratio se na prvo mesto na tabeli italijanskog prvenstva.

Sada ima bod više, ali i utakmicu manje od Intera.

Bolonja koju vodi srpski trener Siniša Mihajlović je sa 2:1 pobedila favorita Atalantu.

Atalanta je šesta u prvenstvu sa 28 bodova, devet više od Bolonje koja je na 11. mestu.

Milan i Sasuolo igrali su nerešeno bez golova.

U poslednjem meču dana, najbitnijem pored onog Juveovog i Udinezeovog, sastali su se Fiorentina i Inter.

Vodio je gost iz Milana minimalnim rezultatom od 8. minuta kada je gol dao Borha Valero, čuvao prednost do samog kraja, ali je tada na scenu stupio Srbin Dušan Vlahović.

On je ušao u igru u 59. minutu umesto Federika Kjeze i isplatio se svom treneru posle magičnog solo prodora u 91. minutu utakmice!

Polako počinje da stasava u opasnog igrača!

Serija A, 16. kolo:

Subota

Breša - Leće 3:0 (2:0) (Čanseljor 32, Toregrosa 44, Spalek 61) Napoli - Parma 1:2 (0:1) (Milik 64 - Kuluševski 4, Žervinjo 90+3)

Đenova - Sampdorija 0:1 (0:0) (Gabijadini 85)

Nedelja

Verona - Torino 3:3 (0:1) (Pacini 69, Vere 76, Stepinski 84 - Ansaldi 36, 61, Berengue 55)

Milan - Sasuolo 0:0

Bolonja - Atalanta 2:1 (1:0) (Palasio 12, Poli 53 - Malinovski 60)

Juventus - Udineze 3:1 (3:0) (Ronaldo 9, 37, Bonući 45 - Puseto 90+4)

Roma - SPAL 3:1 (0:1) (Pelegrini 53, Peroti 66, Mhitarjan 83 - Petanja 44)

Fiorentina - Inter 1:1 (0:1) (Vlahović 90+1 - Valero 8)