DAO GA JIRKA, RADNIČKI SPAKOVAO SEDAM GOLOVA: Neverovatni rezultati u Superligi Srbije!
Erik Jirka, Foto: Starsport©

18. kolo superlige

Mnogo golova je viđeno danas u srpskom fudbalu

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas Rad sa 2:1, u 18. kolu Super lige Srbije. Vojvodina je pobedila posle preokreta na Banjici, pošto je domaćin vodio od 21. minuta, golom iz penala Milana Perendije.

Pobedu novosadskoj ekipi doneli su Mirko Topić u 28. i Aranđel Stojković u 45. minutu.

Vojvodina je sada druga na tabeli sa 39 bodova. Prestigla je Čukarički koji je igrao 3:3 sa Radnikom u Surdulici.

Čukarički ima 37 bodova, ali i utakmicu manje od Vojvodine.

Radnički iz Niša je prekinuo niz od tri poraza, ubedljivom pobedom nad Javorom u Ivanjici rezultatom 7:0. Golove su postigli Đorđević u 10', Čumić u 38' i 75, Jirka u 48 +, Pantelić 65', Haskić 66. minutu i Mihajlović je u 83' stavio tačku na ovaj i više nego ubedljiviji trijumf Nišlija.

Radnički je sedmi na tabeli srpskog prvenstva sa 28 bodova.

Niz bez pobede prekinula je i Inđija, koja je sa 3:1 posle preokreta pobedila Napredak u Kruševcu.