BIZARNA PRIJATELJSKA IZMEĐU BRAZILA I ARGENTINE: I Žesus i Mesi promašili po penal, ali je Leo imao više sreće!
Leo Mesi, Foto: AP

INTERESANTAN MEČ

Najpre je u devetom minutu dosuđen penal za Brazil, a onda četiri minuta kasnije i za Argentinu

Publika u Saudijskoj Arabiji gledala je zanimljiv prijateljski meč između velikih rivala Brazila i Argentine.

Na King Saud stadionu slavili su Mesi i drugari sa 1:0 (1:0), a dva momenta koja rešila meč desila su se već u prvih 13 minuta.

Najpre je u devetom dosuđen penal za Brazil, ali ga nije iskoristio Gabrijel Žesus. Samo tri minuta kasnije dosuđen je jedanaesterac na drugoj strani, a neprecizan je bio i Leo Mesi, kome se lopta ipak veoma srećno odbila pa ju je on iz drugog pokušaja ubacio u mrežu.

Bilo je prilika za Brazilce u drugom poluvremenu, ali promena rezultata nije bilo.