UŠAO U 90. A U 91. DONEO POBEDU SAMPDORIJI: Spal ostao zakucan za dno tabele!
Đanluka Kaprari je postigao gol u 91. minutu, Foto: Printscreen/streamable

Serija A, 11. kolo

Zlatna izmena Ranijerija je Đanluka Kaprari

Sampdorija je uzela sva tri boda na gostovanju SPAL-u u poslednjem meču 11. kola Serije A.

Odlujući pogodak postignut je u 91. minutu utakmice, a strelac je bio Kaprari.

Bio je ovo meč sa mnogo propuštenih šansi na obe strane, a domaćin je sam kriv zašto je ostao kratkih rukava, pošto je bio daleko opasniji rival i stvarao ozbiljne prilike.

Ključan trenutak se dogodio u 90. minutu kada je Klaudio Ranijeri izveo iz igre Bonacolija i ubacio Kaprarija a ovaj je nepun minut kasnije skrenuo loptu u mrežu i doneo trijumf gostima iz Đenove.

Nenad Tomović je odigrao čitav meč za domaći tim, dok je Marko Janković, bivši igrač Partizana morao da napusti igru u 85. minutu zbog povrede.

Serija A, 11. kolo:

Subota

Torino – Juventus 0:1 Bolonja – Inter 1:2 Roma – Napoli 2:1

Nedelja Atalanta – Kaljari 0:2 Đenoa – Udineze 1:3 Verona – Breša 2:1 Leče – Sasuolo 2:2 Fiorentina – Parma 1:1 Milan – Lacio 1:2

Ponedeljak: SPAL – Sampdorija 0:1 (Kaprari 91)