Da nije bilo Šaranova, ko zna šta bi bilo: Partizan ubedljiv samo rezultatski u Subotici! (FOTO) (VIDEO)

crno-beli u finalu kupa

Izabranici Ivana Tomića uprkos užasnoj igri uspeli su da se plasiraju u finale Kupa* Golman crno-belih u drugom poluvremenu skinuo tri zicera
Objavljeno: 20:35h
Fudbaleri Partizana
igraće finale Kupa Srbije
. Nakon beogradskih 0:0, crno-belu su u revanš meču slavili na gostovanju u Subotici protiv Spartaka rezultatom 3:0 i tako se plasirali u finale najmasvonijeg takmičenja. Golove na ovoj utakmici postigli su Nemanja Mihajlović, Dušan Vlahović i Ivan Bandalovski, ali treba reći da je najzaslužniji za prolaz kluba iz Humske, Bojan Šaranov, koji je u više navrata neverovatnim intervencijama sačuvao svoju mrežu.
Uskoro ponovo u crno-belom dresu? Veliki preokret u slučaju Andrije Živkovića! (VIDEO)
Trener Partizana Ivan Tomić sigurno ne može da bude zadovoljan ni sa čim, osim rezultata, dok igrači Spartaka mogu samo da žale što nisu uspeli da materijalizuju bolju igru u drugom poluvremenu.
Finale Kupa je na programu 11. maja, još uvek nije poznato gde će se igrati, a protivnik "Parnog valjka" biće Javor. SPARTAK - PARTIZAN 0:3 (0:1) Stadion: Gradski
Gledalaca: 3.000 Sudija: Bojan Nikolić Strelci: Mihajlović 2, Vlahović 84, Bandalovski 89
Utakmica je završena!
88. minut -
84. minut -
81. minut - Ognjen Mudrinski zbog drugog žutog kartona moraće da napusti teren. 72. minut -
69. minut -
64. minut -
59. minut -
56. minut Počelo je drugo poluvreme! Tokom prvog poluvremena nismo imali prilike da vidimo mnogo uzbuđenja. Osim pogotka Nemanje Mihajlovića na samom startu utakmice i solidne šanse za Spartak koju je imao Nikola Milić, ništa drugo nije vredno pomena.
Printscreen/Arenasport
Kraj prvog poluvremena! 32. minut -
27. minut - 14. minut - 2. minut - GOOOL
16:10 duel su sledeće: