PREKINUT NIZ VOŽDOVCA: Napredak i Zmajevi podelili bodove!
FK Voždovac, Foto: Starsport©

superliga, 13. kolo

Napredak je prekinuo niz od četiri poraza i 12. je na tabeli sa 12 bodova.
U 14. kolu, u sredu, Voždovac će igrati na svom terenu protiv Rada, a Napredak u Lučanima protiv Mladosti

Fudbaleri Napretka i Voždovca odigrali su u Kruševcu nerešeno 1:1, u prvoj utakmici 13. kola Superlige Srbije.

Voždovac je poveo u 62. minutu golom Alena Mašovića, a konačan rezultat postavio je Nenad Gavrić u 83. minutu.

Napredak je mogao da povede u 12. minutu, ali je Đuro Zec promašio penal. Voždovac je prekinuo niz od tri pobede i zauzima sedmo mesto na tabeli sa 21 bodom.

Napredak je prekinuo niz od četiri poraza i 12. je na tabeli sa 12 bodova. U 14. kolu, u sredu, Voždovac će igrati na svom terenu protiv Rada, a Napredak u Lučanima protiv Mladosti.