Lester žali za propuštenim šansama i besni na sudiju, Totenhem ima priliku da zakuva borbu! (FOTO) (VIDEO)

PREMIJER LIGA, 34. KOLO

"Lisice" su besne zbog tretmana koje su imale od strane sudije Džonatana Mosa, dok je Liverpul nastavio pobednički niz
Objavljeno: 19:03h

Fudbaleri Lestera osvojili su bod protiv Vest Hema u 34. kolu Premijer lige, u utakmici koju je odlukama obeležio glavni sudija Džonatan Mos. Lester je poveo u 18. minutu golom Džejmija Vardija, ali je najbolji strelac lige u 56. minutu isključen jer je zbog simuliranja penala dobio drugi žuti karton. Vest Hem je sa čovekom više izjednačio iz sumnjivog penala preko Endija Kerola u 84, da bi dva minuta kasnije fantastičnim golom Aron Kresvel doneo preokret. Ipak, u 94. minutu Mos svira novi penal, takođe sumnjiv koji je Leonardo Uljoa pretvorio u gol i konačnih 2:2. Istovremeno, Liverpul je slavio na gostovanju Bornmutu 2:1, golovima Roberta Firmina u 41. i Danijela Staridža u 45. minutu, dok je strelac za domaćina bio Džošua King u 90. minutu.