BARSINE ČAROLIJE U DERBIJU: Makazice Suareza, Mesijeva magija, Dembeleov slalom, pa dva crvena - Maksa za pobedu
Slavlje Barselone, Foto: AP/ Toni Albir

LA LIGA – 8. kolo

Prvi gol sprskog reprezentativca

Objavljeno: 23:10h

Uživanje je bilo gledati Barsu ove večeri! Izabranici Ernesta Valverdea su zgromili Sevilju na svom stadionu u derbiju 8. kola Primere - 4:0.

Mesi i Suarez su postigli golove za TV špice, a mali Dembele je pokazao da ima magiju u nogama.

Suarezove makazice su nešto se ne viđa često, na Mesijeve fantastične golove iz slobodnjaka smo već navikli, a francuski reprezentativac kada hoće, može mnogo. Uostalom pogledajte i sami kako je izgledala pobeda Barse, koja je meč završila sa dva igrača manje, ali to joj nije smetalo da ostvari pobedu na Nou Kampu.

Fudbaleri Valjadolida uspeli su da upišu veliki bod protiv Atletiko Madrida. Uprkos brojnim napadima Madriđana, meč je okončan bez golova.

Atletiko je ovim rezultatom blago posustao u trci za Realom koji i dalje ima blagu bodovnu prednost. Valjadolid je sa druge strane i dalje na sredini tabele. Domaćin je u prvom poluvremenu promašio jedanaesterac. Sandro je šutirao daleko iznad gola.

Sosijedad je poražen na svom terenu od Hetafea – 2:1 iako je na poluvremenu vodio. Prvenac u sezoni postigao je srpski reprezentativac Nemanja Maksimović. On je u 89. minutu odlično pratio akciju svog tima i posle odbitka postigao gol za tri boda tima iz pregdrađa Madrida.