PODELA BODOVA NA KROVU: Interesantna utakmica Voždovca i Čukaričkog, Javor i Napredak slavili!
Stadion Voždovca na krovu TC, Foto: Fonet/aleksandar Koković

LINGLONG Superliga, 8. kolo

Fudbaleri Voždovca i Čukaričkog igrali su večeras na Dušanovcu nerešeno 2:2 u osmom kolu Superlige Srbije.

U dinamičnoj utakmici na krovu TC Stadion vidjeno je dosta uzbudjenja, a gosti s Banovog brda su pola sata pre utakmice imali vodjstvo od dva gola, medjutim, tim Aleksandra Veselinovića nije uspeo da osvoji tri boda.

Vodeći gol za Čukarički postigao je Luka Stojanović u 34. minutu, da bi na 2:0, posle samo 30 sekundi u igri, povisio Veljko Birmančević u 60.

Domaćin je vrlo brzo stigao do izjednačenja, pošto je već u 62. minutu Miloš Stojčev smanjo zaostatak, da bi izjednačenje i konačan rezultat u 65. postavio Nemanja Nikolić.

Čukarički je posle ovog remija četvrti sa 16 bodova, dok je Voždovac 10. sa osam.

Nešto ranije danas Javor je sa 3:0 pobedio Rad, dok je Napredak u Surdulici sa 4:1 slavio protiv Radnika.