Dominantni Endi Kerol het-trikom za 8 minuta preokrenuo rezultat protiv Arsenala! (VIDEO)

Premijer liga, 32. kolo

Često osporavani napadač pokazao klasu u gradskom derbiju
Objavljeno: 15:40h

Na meču 32. kola Premijer lige između Vest Hema i Arsenala viđena je dominacija Endija Kerola koji je prikazao fantastičnu partiju postigavši tri pogotka od 43. do 51. minuta. "Tobdžije" su vodile sa 2:0, ali je engleski napadač uzeo stvari u svoje ruke i het-trikom za osam minuta preokrenuo rezultat. /// by Gol-Live 2 Goal Andy Carroll - West Ham United 2-2... by 109253pr /// by Gol-Live Uzbudljivi londonski derbi je završen nerešenim rezultatom, pošto je Loran Košelni u 70. minutu postavio konačnih 3:3. (Espreso.co.rs)