Moglo je da bude 3:0 za Rad na Marakani, ali su se bivši napadači Zvezde i Partizana baš obrukali! (VIDEO)

Kiks za kiksom Lukovića i Edsona

"Građevinari" su propustili nekoliko zicera koji bi mogli skupo da ih koštaju protiv prvoplasirane ekipe u Superligi

Fudbaleri Rada imaju zbog čega da žale posle prvog poluvremena duela protiv Crvene zvezde, jer da su samo malčice bili koncentrisaniji vodili bi barem 2:0 protiv vodeće ekipe na tabeli. Napadači tima sa Banjice su se propisno obrukali u prvih 45 minuta meča na Marakani, jer nisu iskoristili tri ogromne šanse za postizanje pogotka. 1. Prvo je Andrija Kaluđerović izbio sam ispred Damira Kahrimana posle greške Edsona, ali je šutirao pored gola.