Trijumfi večitih protiv Javora i Rada, dekoncetracija u završnici sprečila goleade!  (FOTO) (VIDEO)

Superliga 29. kolo

Trijumfi večitih protiv Javora i Rada, dekoncetracija u završnici sprečila goleade! (FOTO) (VIDEO)

Dva najveća srpska u atraktivnim mečevima upisala nove pobede
Objavljeno: 18:01h

U okviru 29. kola Superlige pobede su zabeležila oba večita rivala. Crvena zvezda je na "Marakani" savladala Rad sa 1:0, dok je u Ivanjici Partizan bio bolji od Javora rezultatom 2:1.

Fonet
U prvom poluvremenu utakmice u Beogradu viđen je zanimljiv fudbal sa dosta šansi na obe strane, od kojih samo jedna nije otišla u nepovrat. Mnogo prilika je propušteno, što zbog nedostatka koncentracije u završnici, što zbog dobrih intervencija golmana obe ekipe. Meč je rešio Mičel Donald u 73. minutu posle sjajnog kornera Luisa Ibanjeza i tako svom timu doneo nova tri boda - 1:0.
Na stadionu Javora je takođe viđen interesantan meč. Partizan je odlično počeo i poveo već u četvrtom minutu posle lepog gola Mihajlovića. Mreže su mirovale do 29. minuta kada je Crnomarković postigao autogol. Javor je u međuvremenu imao par odličnih prilika, ali Šaranov je izlazio kao pobednik sve do 73. minuta kada je poklonio gol kao na tacni Dražiću, koji je postavio konačnih 2:1 za "parni valjak".
Sve informacije vezane za ove dve utakmice pratili ste na našem portalu! Tok mečeva: 90' Utakmice su završene! 87' Napada Rad, ali sve njihove nalete Zvezdina odbrana rešava bez većih problema. Kosović umalo da reši meč u Ivanjici, ali je pogodio samo prečku. 74' Stiže Javor do pogotka preko Stefana Dražića. Veliki kiks golmana Šaranova!
73' Gol za Zvezdu! Strelac je Mičel Donald kojeg je posle kornera u obrvu pogodio Luis Ibanjez!
62'
Mreže kao da su začarane! Nova šansa je nije iskorišćena, ovaj put je neprecizan bio Katai.

61' 58'
56' 48' Sudija je ošetio crveno-bele pošto je dosudio nepostojeći ofsajd!
47'
46' Mečevi se nastavljaju! 45' Kraj prvih 45 minuta! 45'
40'
29'
28' 2:0 za Partizan! Crnomarković je zatresao sopstvenu mrežu!
27'
22'
17' Petković je ponovo imao odličnu šansu posle duplog pasa sa Bubunskim, ali je šutirao pravo u golmana gostiju. Posle toga je Edson napravio grešku i promašio loptu koju je pokupio Kaluđerović, a bivši napadač crveno-belih ne koristi stopostotnu šansu.
5' Imala je Crvena zvezda stopostotnu šansu, ali Petković nije bio dovoljno koncentrisan u završnici.
4' Evo pogotka na utakmici Javor - Partizan. Tek što je počeo meč, crno-beli stižu u prednost sjajnim golom Mihajlovića sa oko 15 metara!
1' Utakmice u Beogradu i Ivanjici su počele!
CRVENA ZVEZDA - RAD 16.00 Stadion:
Gledalaca: Sudija: Strelci: Crvena zvezda: Rad:
JAVOR - PARTIZAN 16.00 Stadion: FK Javor Gledalaca: Sudija: Dejan Santrač Strelci: Javor: Partizan: