ČELSIJEV KLINAC JE STRAŠAN, ALI PLAVCI SU JOŠ ZELENI: Imamo letnji hit Premijer lige!

2. kolo premijer lige

Sefild junajted ne zna za poraz

Fudbaleri Čelsija i Lestera igrali su danas u Londonu nerešeno 1:1, u drugom kolu Premijer lige.

Čelsi je vodio već od sedmog minuta golom Mejsona Maunta, a u 67. je izjednačio Vilfred Ndidi.

Čelsiju je to prvi bod ove sezone u Premijer ligi. Lester ima dva iz dve utakmice.

Fudbaleri Šefild junajteda pobedili su danas na svom stadionu Kristal Palas sa 1:0 u drugom kolu engleske Premijer lige.

Ovo je prva pobeda Šefilda u Premijer ligi posle 12 godina, a junak trijumfa i strelac jedinog gola bio je Džon Lundstram u 47. minutu.

Srpski reprezentativac Luka Milivojević odigrao je ceo meč za Kristal Palas, ali je londondska ekipa gotvo tokom celog meča bila bez prave šanse.

Šefild posle dve odigrane utakmice ima sedam bodova i zauzima sedmo mesto, dok je Kristal Palas 14. sa jednim.